bootstrap theme


Nasz zespół

Skończona szkoła medyczna. Jako pielęgniarka pracowała 13 lat. Posiada dyplom kosmetologa na bazie praktyki w klinice plastycznej chirurgii ANACOSMO. Ogromny bagaż doświadczeń, siedmioletni staż kosmetologiczny, szkolenie w Polsce z medycyny estetycznej u SHE Monika Grzelak z kwasów hialuronowych i nici PDO. Kosmetologia to jej hobby i spełnienie marzeń, a nie tylko praca. Interesuje się nowinkami kosmetologicznymi. Wciąż jej mało i ciągle się dokształca, aby zawsze być na bieżąco.

Tetiana

KOSMETOLOG

Certyfikaty

Z wykształcenia magister. Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczynała jako fryzjerka damska obecnie jako barber. Ogromny bagaż doświadczeń i kursów u znanych mistrzów w swoim fachu między innymi: Maniewski i Wierzbicki & Schmidt. Jako jedna z nielicznych w Polsce ukończyła kurs u Mounir'a, gdzie nauczyła się innowacyjnych technik farbowania.

Tetiana

BARBERKA / FRYZJERKA DAMSKA


Certyfikaty

Skończony uniwersytet ze specjalnością rehabilitacja. Swoją przygodę z masażem zaczęła 7 lat temu.
Wykonuje masaże: Masaż Hawajski LOMI LOMI, Masaż antycellulitowy, Masaż antycellulitowy+ bańki chińskie, Masaż dla kobiet w ciąży, Masaż gorącymi kamieniami, Masaż gorącą czekoladą, Masaż głowy, Masaż klasyczny, Masaż lodem, Masaż miodem, Masaż rehabilitacyjny miejscowy, Masaż relaksacyjny, Masaż sportowy. 
W naszym salonie Olha odpowiada również za satysfakcję klientów, którzy skorzystali z naszych usług manicure i pedicure. Ukończyła kursy wyżej wymienionych usług, zostając profesjonalną stylistką paznokci.

Olha

MASAŻYSTKA / PAZNOKCIE


Certyfikaty

Przez dwa lata pracowała w studio makijażu na Ukrainie. Posiada na swoim koncie wiele szkoleń między innymi z makijażu permanentnego u Druzhinina Yulianna, szkolenie z makijażu u Serdara Kambarov i podwójne podwyższenie kwalifikacji w Niemczech. W naszym salonie Magic Art Club wykonuje: makijaż, laminacje rzęs/brwi, uzupełnianie rzęs, makijaż permanentny, mini tatuaże, depilacje woskiem brwi i usuwanie makijażu permanentnego bez użycia lasera i zmywacza.

Maryna

KOSMETYCZKA

Certyfikaty

Informacje

Polityka Cookie